Španělská firma MAYORAL je vedoucí obchodní značkou v dětské módě ve Španělsku a Portugalsku a jednou z největších obchodních skupin specializujících se na dětskou módu v Evropě. Je to kreativní firma s více jak 80-ti letou historií, s roční produkcí 25 milionů kusů výrobků, která se zaměřuje na design, produkci, marketing a distribuci dětské módy ve více než 65 zemích na více než 10.000 prodejních místech.

Svým zákazníkům prezentuje 2x ročně kolekce, na jejichž designu se podílí 100 návrhářů. Jejich překrásné kolekce s klasickými prvky, jemnými detaily nebo více městským tónem jsou sestaveny do trendových barevných „rodin“, jejichž jednotlivé výrobky spolu barevně i stylově souvisí a spolu s řadou odpovídajících doplňků a obuví vytváří celkový outfit dítěte.

Vlastní, samostatný tým designérů zaručuje jedinečnost a nezávislost značky. Povědomí o trendech a dětská radost ze života jsou v kolekcích stejně důležité a zřejmé, jako požadavky trhu.

V souladu s heslem „Making friends“ (Navazování přátelství) dokáže španělská značka inspirovat každého svou jedinečnou dětskou módou.

Firemní video Vám pomůže udělat si lepší představu o společnosti.

Pokud byste se o Mayoralu chtěli dozvědět více, neváhejte a navštivte jejich webové stránky.

Zaujala Vás tato nabídka? Dejte nám vědět!